trende

HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

1990 yılında kurduğumuz oda depo şirketi, eşya depolama hizmeti ile başladığı girişimcilik serüvenini taşıma ve depolama hizmetleri ile güçlendirmeyi başarmış, şubeleri ile de bu serüveni en ileri boyuta taşımıştır. Sunduğumuz kullanıcı öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile değerini paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak, marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı başardık. Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi marka sahipliğini yapmış durumdayız.

Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonellik, memnuniyet, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, depolama dünyasında saygın bir konuma yükselmeye hak kazandık.

Markamız; depolama alanında en kaliteli hizmetleri, müşteriye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız 32 yıl boyunca da, sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.

Markamız üzerinden aldığınız tüm hizmetlerde; mağduriyet içermeyen, fiyat garantisi/dürüstlük bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli hizmet deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı elde etmenizi sağlıyoruz.

Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile depolama camiasında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, halkın takdirini kazanmak ve sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak.

Örnek nitelikle misyonunu genişleterek, projelerini hayata geçirmeye devam eden markamız, standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, birçok memnuniyet beraberinde başarılı işlere imzasını atarak başarısına başarı katacak, güçlü kadro dâhilinde sorun odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.

NOT:

Oda deponun resmi ve tek web sitesi,www.odadepo.com.tr dir.


Whatsapp
ODA DEPO
ODA DEPO
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?