trende

Erenköy Eşya Depolama

Anasayfa » Erenköy Eşya Depolama

Erenköy Eşya depolama olan firmamız eşya depolama ile ister evinizi ister ofisinizi güvenli sigortalı garantili bir şekilde depolayabilirsiniz. Oda depolarımız ile rutubetsiz, anahtar teslim sistemi ile en uygun fiyata sizlerle. Firmamız depolama konusunda yapmış olduğumuz hizmetlerden de kanıtlamış olup, uygun fiyata ister odalı sistem, ister ortak alanlı depolama hizmeti alabilirsiniz. Erenköy mahallesinde depolama hizmet almak istiyorsanız istiyorsanız web sayfamızın iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

erenköy eşya depolama

S.S.S

Erenköy Odalı sistem depolama hizmetleri var mı ?

Firmamız hem ortak alan hem de odalı sistem depolama hizmetleri sunmaktadır. Firmamız depolama hizmeti almak isteyen müşterilerine kendi kişisel alanlarını seçme seçeneği sunuyor.

Erenköy’e en yakın depolama şubeniz nerededir ?

Erenköy mahallesine en yakın şubemiz Kadıköy ilçesindedir.

Odalı sistem avantajları nelerdir ?

Firmamız 2 adet depolama seçenekleri sunmaktadır. Ortak alan ve odalı sistem olarak adlandırılır. Oda sisteminin avantajları ise kendi kişisel odanız olması ve anahtarı size teslim edilmesi daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Fiyat tablosu değişir mi ?

Fiyatlarımız tablomuz sabittir. sözleşme süresince fiyat da herhangi bir değişiklik yapılamaz.

Erenköy Ofis Depolama

Firmamız sadece ev eşyası depolama hizmetleri vermekle kalmıyor ofis depolama hizmetleri de sunmaktadır uygun fiyata size en yakın depolama şubesi firmamız uysal depolama ile iletişime geçerek ister ev, ofis, parça eşya, depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Erenköy Eşya Depolama Fiyatları

DEPOLAMA DETAYIAYLIK TUTAR
1+0 Eşya Deposu2500 TL (AYLIK)
1+1 Eşya Deposu3.000 TL (AYLIK)
2+1 Eşya deposu4.000 TL (AYLIK)
3+1 Eşya deposu5.000 TL (AYLIK)
4+1 Eşya Deposu8.000 TL (AYLIK)
Villa Eşyası Deposu10.000 + TL (AYLIK)
Whatsapp
ODA DEPO
ODA DEPO
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?