trende

Avcılar Eşya Depolama

Anasayfa » Avcılar Eşya Depolama

Ev taşıma, büro taşıma, ülke ya da kent değiştirme gibi hallerde ortada kalan eşyalar amacıyla Avcılar eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Fazla olan eşyalarını satmak istemeyen ya da yeni almış bulunduğu eşyaları belli bir vakit güvenilir bir yerde beklemesini isteyenler amacıyla firmamızın eşya depolama hizmeti son derece avantajlıdır.

Özellikle büyük kentlerde taşınma oranının yükselmesi, ticari merkezlerin çoğalması gibi çoğu değişik amacıyla kiralık depo gereksinimi duyulmasına neden olur. Eşya depolama ile evlerde ya da iş bölgelerinde yer bulunamayan eşyalar istenilen vakit firmamıza ait olan depolama alanlarında bekleyebilir. Depolama hizmetimiz ile alakalı ayrıntılı bilgi amacıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Avcılar Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Avcılar eşya depolama hizmeti ile ev taşınması ya da ev yenilenmesi sırasında değişen ya da kaldırılan eşyalar güvenilir bir şekilde depolanır. Spor malzemeleri, mühim evraklar, mevsimlik giysiler ya da her vakit gereksinim duyulmayan başka eşyalar amacıyla de depolama hizmeti alabilirsiniz. Firmamıza ait olan depolarda eşyalarınız güvenle saklanır. Hiçbir eşyanızda kayıp çalıntı ya da hasar gibi hallerle karşılaşmazsınız.

Avcılar Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Yapılır?

Avcılar eşya depolama evvel ilk olarak evinize bir uzman gönderilir. Ekspertiz hizmeti yardımıyla eşyaların sigorta sayısal değeri belirlenir. Bu sayede eşyaları ne şekilde ambalaj uygulanacağı ve taşınması gerektiği ile alakalı bir rota belirlenir. Depolama yapılmadan bir gün evvelce eşyalar amacıyla ön paketleme yapılır. Korunaklı bir şekilde zarara yer bırakmadan paketi oluşturulan eşyalar tespit edilen tarihte adresinizden alınarak size özel olan Avcılar eşya depolama alanlarına yerleştirilir.

Avcılar Ev depolama fiyatları

Avcılar Eşya Depolama ÜcretleriORTAK ALAN FİYATIKİŞİYE ÖZEL ODA ÜCRETİ
1+0 Eşya Depolama Fiyatı900 TL1200 TL
1+1 Eşya Depolama Fiyatı1000 TL1500 TL
2+1 Eşya Depolama Fiyatı1500 TL2000 TL
3+1 Eşya Depolama Fiyatı2000 TL3000 TL
Avcılar Eşya Depolama Hizmetleri

Avcılar eşya depolama hizmetine sadece bireysel değil kurumsal firmalarda tercih edebilir. Kullanılmayan kıymetli olan ya da sadece taşınmak amacıyla kıyıya konması gereken bütün eşyaları güvenilir depolama alanlarına taşıyarak çok daha konforlu bir yaşama ismim atmanız mümkün.

Eşya depolama hizmeti uzmanlığın ve güvenini harmanlanmış bulunduğu benzersiz bir sistem içermektedir. Sıcaklık ve nem denetimi oluşturulan depolarımızda eşyalarınıza katiyen zarar gelmez. Ticari mallarınızı ya da bireysel eşyalarınızı güvenilir bir şekilde talep etmiş bulunduğunuz vakit Avcılar eşya depolama alanlarımızda gizleyebilir ve istediğiniz vakit eşyalarınıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Avcılar Sigortalı Eşya Depolama Hizmeti

Oda depo eşya depolama firması olarak depolama firmaları arasında iyi firmalardan birisiyiz. Eşya depolama firmaları sizlere güvenilir ve sigortalı olarak Avcılar eşya depolama hizmeti veriyoruz. Sunmuş bulunduğumuz eşya depolama hizmetini sadece ev eşyalarınız amacıyla değil şahsi çoğu eşyanız amacıyla de talep edebilirsiniz. Bütün emniyet önlemleri alınmış olan eşya depolama alanlarımız iklimlendirme şartları eşya depolama yönünden gerektiğince idealdir. Bu sayede rutubet ve nem gibi hallerden eşyaların etkilenmesi engellenir. Eşya depolama fiyatlarımız piyasadaki en ideal fiyatlardır. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz ile alakalı daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve hizmet talep etmek amacıyla bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz..

Neden Oda Depoyu tercih etmelisiniz ?
 • En iyi depolama firması
 • en uygun fiyata depolama hizmeti sunması
 • En iyi depolara sahip olması
 • En iyi odalı depolara sahip olması
 • müşteri memnuniyetinin önemsemesi
 • depolama+ nakliye hizmeti sunması
 • kurumsal firma olması
 • kameralı depolara sahip olması
 • Güvenlikli depolara sahip olması
 • Ev eşyalarına özel nakliye araçları sunması
 • İstanbul’un 6 noktasında depolama hizmeti sunması
 • Ofis depolama hizmeti sunması
 • Büro depolama hizmeti sunması
 • Depolanacak Eşyalarınızın nakliyesini ücretsiz sunması
 • Ortak alanlı uygun fiyata depolama hizmeti sunması
 • yağmur ve sel e karşı 1 kat ve üst katlarda depolar kullanması
 • Depoların düzenli olarak ilaçlanması
Whatsapp
ODA DEPO
ODA DEPO
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?