trende

Kadıköy Eşya Depolama

Anasayfa » Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama, İstanbul da en kalabalık ilçelerin başında gelir. Eşyaların doğru yollarla depolanması, profesyonellik gerektirir. Firmamız eşya depolamalarında bulunduğu kadar, taşınma ardından nakliye hizmetinde de yardım alınacak işletmelerin başında gelir. Eşya depolama kurumsallık son derece ehemmiyet taşır. Eşyaların sağlam koliler ortamında taşınması ve depolanacak eşyaların taşımacılık kamyonuna düzgün şekilde yerleştirilmesi son derece mühim hususlardır.

Kadıköy eşya depolama
Kadıköy eşya depolama

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama pek çok nedenden dolayı tercih edilir. Firmamız eşyaların sıhhatli ortamlarda muhafazası amacıyla her türlü tedbiri almıştır. Eşyaların yeni gibi kalmasını gerçekleştiren öğelerin başında nem ve rutubetin olmadığı ortamların tesis edilmesi gelir. Firmamızda tespit edilen havalandırma sistemleri, eşyaların nem almadan saklanması amacıyla son derece ehemmiyet taşır. Talep durumunda her türlü ev ya da iş yeri nakliyeciliği ardından çok gelen eşyaların depolarımıza nakli işletmemiz doğrulusunda yapılır.

Kadıköy ev depolama ön önemli konulardan birisi de eşyaların doğru şekilde diziliminin yapılmasıdır. Üst üste eklenilen istif edilmiş olan eşyaların hasar alma olasılığı son derece çoktur. Firmamız geniş saklama alanlarına sahip olan itimat edilir depolardır. Her müşteri amacıyla ayrı bölmelerde ve geniş alanlarda eşyaların muhafazası söz hususu olmaktadır. Firmamız eşya nakliyesinde ve depolamasında sunmuş bulunduğu kurumsal hizmet nedeniyle Akdeniz Bölgesi’nin en çok tercih edilen şirketlerindendir.

Kadıköy Eşya depolama SSS

Kadıköy eşya depolama depo alanları nerededir ?

Depolama şubelerimiz bulunduğunuz ilçededir. Kadıköy şubemiz mevcuttur.

Eşya depolama fiyatları değişir mi ?

Aylık depolama fiyatları değişmez + firmamız ile müşterilerimiz arasında sözleşme yapılmaktadır.

Eşya depolama fiyatları nasıl belirleniyor ?

Aylık fiyatlarımız eşyalarınızın hacmine göre belirlenir.

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama, temizliğe ehemmiyet veren işletmelerin başında gelir. Depolarımızın hijyenikliği profesyonel firmalar doğrulusunda yapılır. Detaylı temizlik anti bakteriyel mamuller ile yapılmaktadır. Periyodik olarak oluşturulan temizlikler yardımıyla depolarımız son derece sıhhatli ortamlardır.

Eşyaların temiz ve sıhhatli ortamlarda muhafazası gelecekte kullanılması amacıyla de ehemmiyet taşır. Firmamız depolarına eklenilen eşyalar, bozulmadan ilk günkü durumu ile muhafaza edilir. İster kısa isterse de uzun süreli muhafaza edilsin, eşyaların depolarımızda rastgele bir sebeple yıpranması ve hasar alması söz hususu olmamaktadır.

Kadıköy Eşya Depolama Fiyatları

1+1 Eşya Deposu2.000 ₺
2+1 Eşya Deposu2.500 ₺
3+1 Eşya Deposu5.000 ₺
4+1 Eşya Deposu6.000 ₺
%30 indirim

Kadıköy Eşya Depolamada Emniyet Önlemleri

Kadıköy ev depolama, güvence öğeleri sağlanmış olan depolardır. Eşya depolama güvence ögelerinin sağlanması son derece ehemmiyet taşır. Firmamız depoları sık sık güvence kameraları ile gözetim altında tutulan alanlardır. Bu sayede kötü niyetli şahıslar amacıyla tedbir alınmış olmaktadır. Depolarda rutin Aralıklarla oluşturulan ilaçlamalar da böcek ve kemirgen oluşumunu önler. Pek çok hastalığı taşıyan haşere ve fareler, hayat alanlarını tehdit eden unsurlardır. Depolarımızda etkili ilaçlama yöntemleri ile sıhhatli ortamlar tesis edilmiş olur. Güvenli depoculuk hizmeti amacıyla firmamızdan destek alabilirsiniz.

Whatsapp
ODA DEPO
ODA DEPO
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?