trende

Başakşehir Eşya Depolama

Anasayfa » Başakşehir Eşya Depolama

Başakşehir eşya depolama, Avrupa yakasının güvenilir edilir depolama şirketlerindendir. Taşınma sonrası, depolama hizmetine en çok gereksinim duyulduğu zamanlardır. Eşyaların yeni hayat alanlarında sığmayacak olanları gelecekte kullanılmak üzere saklanması gerekir. Taşınmalar, kullanılmayan eşyaların tasnif edilmesi amacıyla uygun zamanlardır. Kullanılmayan ev ve büro eşyaları ya gereksinim sahiplerine verilebilecek ya da depolanacaktır. İleride kullanılması fikir edinilen eşyaların yıpranmadan ve yeniliklerini kaybetmeden saklanması amacıyla profesyonel depolardan hizmet alınması önerilir.

Firmamız depolama hizmetinde kurumsal işletmelerdendir. Evlilik öncesinde oluşturulan çeyiz alışverişlerinin büyük çoğunluğu beyaz eşyalar oluşturur. Bu eşyaların evlilik ardından nakliye edilecek hayat alanına kadar yeni şekilde muhafazası son derece ehemmiyet taşır. Genellikle beyaz eşyalar, nem ve rutubetten en çok etkilenecek olan eşyalardır. Havalandırılmış ve nemsiz alanlarda muhafazası ehemmiyet taşır. Firmamız, sıhhatli depoları ile hizmet yayınlayan işletmelerdendir.

Her eşyanın taşınması kadar, depolanmasında da değişik özellikler söz konusudur. Mobilya, elektronik vb. eşyaları firmamızda özel şekilde muhafaza edilmektedir. Havalandırması oluşturulan ferah ortamlarda eşyaların muhafazası söz konusudur. Bazı eşyalar amacıyla raf sistemi yapılmış bölmelerimiz kullanılır. Depolarımız, ışık alan tertemiz koşulları gerçekleştiren saklama alanlarıdır.

Sıkça Sorulan Sorular :

Eşya Depolamak için Fiyat teklifi nasıl alırım ?

Depolama hizmetlerimizden yararlanmak için web sayfamızın iletişim bölümünden bizi arayabirsiniz.

Ev depolama oda sistemi var mı ?

Firmamız müşterilerimize uygun fiyata odalı ve ortak alanlı depolar sunmaktadır.

Oda depo ile ofis depolayabilir miyim ?

firmamız ev depolama büro ve ofis depolama hizmetleri sunmaktadır.

Depo fiyatları Değişir mi ?

Depolama fiyatlarımız artan kurlardan dolayı yılda sadece 1 kez güncellenmektedir.

Başakşehir Eşya Depolama Fiyatları

Başakşehir Eşya Depolama ÜcretleriORTAK ALAN FİYATIKİŞİYE ÖZEL ODA ÜCRETİ
1+0 Eşya Depolama Fiyatı900 TL1200 TL
1+1 Eşya Depolama Fiyatı1000 TL1500 TL
2+1 Eşya Depolama Fiyatı1500 TL2000 TL
3+1 Eşya Depolama Fiyatı2000 TL3000 TL
Başakşehir Eşya Depolama Elemanlarının Tecrübesi

Başakşehir eşya depolama elemanları müşteri merkezli güler yüzlü hizmet sunar. İstendiği takdirde firma elemanlarımız eşyalarınızı depomuza kadar taşıyabilmektedir. Taşıma hizmeti de yayınlayan firmamız, geniş iç hacimli varlıklı vasıta filosuna sahiptir. Başakşehir’nin bütün ilçelerine eşya depolaması amacıyla kurumsal hizmet sunulur.

Oda depo, depolamada ilgi edilecek en mühim husus, temizliktir. Son vakitlerde yaşanan pandemi süreci bu mevzuya daha çok ilgi edilmesi gerekliliğini gösterir. Firmamız, depoların tertemizliği amacıyla kurumsal temizlik şirketlerinden hizmet alır. Bu sayede eşyaların sıhhatli ortamlarda muhafazası sağlanmış olur.

Başakşehir Eşya Depolamada Güven Verici Unsurlar

Başakşehir eşya depolama itimat verici nedenlere ehemmiyet verir. Depolarımız günün her saati emniyet kameraları ile izlenir. Depolarımızda yer alan emniyet elemanlarımız da son derece ilgili ve hassas personellerdir. Güvenlik unsurlarına verdiği ehemmiyet, sıhhatli ve temiz saklama alanları, tercih edilme nedenlerimizdir.

Eşya depolarımızda zararlı haşereler ve fare gibi kemirgenler amacıyla de ilaçlama hizmeti sunulur. Depolar her türlü mikrobun gelmesi söz konusudur. Bu gibi durumlar, insan sağlığını mühim ölçüde tehdit eden unsurlardır. Düzenli Aralıklarla oluşturulan ilaçlamalar, depoların sıhhatli koşullarda hizmet vermesi amacıyla son derece ehemmiyet taşır. Uygun fiyatlı ve kaliteli depolama hizmeti amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
ODA DEPO
ODA DEPO
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?