trende

Arşiv Depolama

Anasayfa » Arşiv Depolama

Arşivleme,bireylerin,şirketlerin veya kurumların faaliyetleri esnasında elde ettikleri bilgi ve belgeleri belirli bir plan dahilinde muhafaza etmesi olarak özetlenmektedir. Oda DEPO şirketi olarak arşiv depolama hizmeti, şirketlerin, kurumların veya bireylerin, çözüm ortağı olmaktadır,

Sizlerde belgelerinizi sigorta dahilinde özel kilitli oda depo odalarınızda muhafaza edebilirsiniz.tesisimiz 7/ 24 saat kamera sistemiyle izlenmektedir. hertürden belge depolanır,eski bir hatırat,mektup,telgraf,padişah emri,sadrazamların padişaha yaptığı arzlar,bab-ı ali den çıkan evraklar,fotoğraflar,eski kitaplar gibi birçok türden belge bulunmaktadır depolama alanlarımızda.

arşiv depolama

Arşiv Depolama

Arşiv depolama hizmetimi ile değerli evraklarınızı çöpe atmak zorunda kalmadan şirket geçmişinizi kolayca saklaya bilirsiniz. Arşiv depolama oda depo olarak sizlere en güvenli arşiv depolama hizmetleri sunmaktadır.

Arşiv depolama nedir?

Arşivleme,bireylerin,şirketlerin veya kurumların faaliyetleri esnasında elde ettikleri bilgi ve belgeleri belirli bir plan dahilinde muhafaza etmesi olarak özetlenmektedir.

Arşiv depolama nasıl yapılır?

Arşivleme sisteminde büyüklük önemlidir. alfabetik olarak hazırlanan dosyalar, A,Aa yada AAa gibi geniş oranlı ve spestik bir arşivleme düzeni oluşturur. Numaralı arşiv sistemi dosyalar hazırlanırken kolay anlaşılır olmasını sağlar. bu sistemde aynen alfabetik sıralamada olduğu gibi yöntem izlenebilir.

Whatsapp
ODA DEPO
ODA DEPO
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?