trende

Tuzla Eşya Depolama

Anasayfa » Tuzla Eşya Depolama

Tuzla eşya depolama, Anadolu Bölgesi’nin itimat edilir depolama şirketlerindendir. Taşıma hizmetinde yayılan profesyonellik, depolama hizmetinde de sunulur. Eşyaların bir yerden diğer hayat alanlarına taşınması pek çok kimse amacıyla gerilim yaratan unsurların başında gelir. Bu sırada profesyonel personellerden destek alınması önerilir. Firmamız her türlü ev ve büro eşyasını hassasiyetle taşıyan şirketlerin başında gelir.

Nakliyattan önce yapılacak hazırlıklar, taşınmaları rahatlatmak ve hızlandırmak amacıyla ehemmiyet taşır. Firmamız eşya nakliyeciliği evvel yaptığı ev ziyaretleri ile taşınma günü amacıyla yeterli sayıda koli temin edecektir. Taşınma ardından sığmayacak olan eşyalar amacıyla de firmamız geniş depoları ile hizmet sunar. Fabrika, büro ve ev eşyalarının taşınması ve depolanmasında firmamızdan destek alınması önerilir.

tuzlaesyadepolama

Tuzla Eşya Depolamanın Nakliyat Hizmeti

Tuzla eşya depolama, eşyaların depolanmasında taşımacılık hizmeti de sunar. Eşyaların ev ve bürolardan depolara kadar nakliyesi firmamız araçları ile söz hususu olmaktadır. Firma araçlarımız kasaları geniş olup rahatça eşyalarınızın nakliyesini sağlar. Tecrübeli olan işletmemiz, depolamada itimat edilir hizmet sunar. Herkes amacıyla ayrılmış oda ve bölmeler mevcuttur. Anahtarları olan bu bölümlerde eşyalar titizlikle ve karışmayacak şekilde muhafaza edilir.

Depolarımızın emniyet sistemleri de son sistem teknolojiye sahiptir. Günün her saati, 7/24 emniyet kameraları ile depoların güvencesi sağlanır. Bu sayede eşyaların itimat ortamında muhafazası söz hususudur. Eşya nakliyeciliğinde bulunduğu kadar, eşya depolamada da profesyonel ve kurumsal yaklaşımlarımız bulunur. Eşyaların doğru yollarla depolara konması ve dizilmesi, sıhhatli ortamlarda muhafazası sağlanır.

Tuzla Ev depolama fiyatları

DEPOLAMA DETAYIAYLIK TUTAR
1+0 Eşya Deposu400 TL (AYLIK)
1+1 Eşya Deposu500 TL (AYLIK)
2+1 Eşya deposu700 TL (AYLIK)
3+1 Eşya deposu800 TL (AYLIK)
4+1 Eşya Deposu900 TL (AYLIK)
Villa Eşyası Deposu1000TL(AYLIK)

Eşya Depolamada Müşteri Memnuniyeti

Tuzla eşya depolama, müşteri memnuniyeti veren firmalardandır. Tuzla ve ilçelerinde tercih edilme nedenlerimizin başında, kurumsallık ve nitelik standartlarına ideal şekilde verdiği depolama hizmeti gelir. Eşyaların cinslerine ideal şekilde ayrılması ve ideal saklama koşullarında muhafaza edilmesi gerekir. Firmamız bu hususta itimat veren, bilgi ve tecrübe sahibi olan işletmelerin başında gelir.

Eşya depolamada geniş alanlar, havalandırılmış mekânlar son derece ehemmiyet taşır. Firmamız depoları, sık sık havalandırılan ortamlardır. Eşyaların depolarda rutubetsiz ortamlarda saklanması, onların uzun vakit tüketilir durumda kalması amacıyla ehemmiyet taşır. Hırsız, sel, yangın ve bütün natural afetler amacıyla eşya depolama sigortası yapılır.

Tuzla Eşya Depolamada Haşere İlaçlaması

Tuzla eşya depolama, haşere ilaçlamasını derli toplu şekilde yapan işletmelerdendir. Fare, böcek, pire gibi her türlü haşere ve kemirgen amacıyla oluşturulan bu ilaçlamalar, sıhhatli ortamlarda eşyaların saklanmasını sağlar. Böcekler aracılığı ile geride bıraktığımız çoğu hastalık bulunur. Salgın hastalıklara da sebep veren haşere ve fareler amacıyla etkili ve derli toplu Aralıklarla yapılacak ilaçlamalar son derece ehemmiyet taşır.

Firmamız, bu hususta hassas yaklaşımlara sahiptir. Depolarımızın hijyenikliği de derli toplu Aralıklarla yapılmakta olup, sıhhatli ortamlar amacıyla her türlü tedbir alınır. Uygun fiyat ve kurumsal depolama amacıyla firmamız önerilir.

Whatsapp
ODA DEPO
ODA DEPO
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?