trende

Beşiktaş Eşya Depolama

Anasayfa » Beşiktaş Eşya Depolama

İnsanların gündelik hayatta kullandığı çok sayıda birbirinden farklı ürün bulunuyor. Bu ürünler evlerde işyerlerinde kullanılıyor. Değişmeyen tek şey ise değişim. Bu noktada her şeyin bir de miladı bulunduğu gerçeğini göz ardı etmemek lazım olur. Buna istinaden de kimi vakit eşyaların o an amacıyla kullanılması lüzumlu olmuyor. Ya da insanlar bir süreliğine bulundukları lokasyon dan ayrılarak diğer bir adrese taşınıyorlar. Gittikleri yere de sahip olunan eşyalarını bir nedenden dolayı götüremiyorlar. Bu halde de tam olarak Beşiktaş eşya depolama firması devreye giriyor. Firmamız bu alanda kurumsal çizgisinden taviz vermeden profesyonel bir yaklaşım ile müşteri merkezli hizmet veriyor. Bütün beklentilere cevap vermeye çalışıyor.

Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Verilir?

Beşiktaş eşya depolama olarak firmamızın nasıl hizmet verdiğinden konuşmak lazım olur ise şu bulgular verilebilir. Öncelikli olarak sizlerden bu tür bir talep bize geldiği vakit sizler ile kapsamlı bir biçimde görüşme yapıyoruz. Hangi tür eşya, ne kadar eşya, ne kadar vakit ile depolama merkezimizde kalacak bunu öğreniyoruz. Ardından ise buna ideal olarak sizlere bir sözleşme sunuyoruz.

Sözleşme noktasında karşılıklı olarak mutabık olunduktan sonra eşyanın az ya da çok olmasına bakılmaksızın sizinle tespit edilen gün ve saatte adresinize gelerek eşyanızı alıyor ve depolama alanımıza getirerek en güvenli, tertemiz biçimde eşyalarınızı depolama yapıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Beşiktaş eşya depolama olarak bizimle çalışmanız amacıyla çok mühim sebepler bulunuyor. Bunların en başında firmamızın tamimiyle dünya normlarında hizmet veren bölümünde bütün yetki belgelerine sahip olan bir firma bulunduğudur. Depomuzda sık sık olarak temizlik hijyen kurallarına ideal olarak gerçekleştirilir. Yine depomuz kamera kontrolündedir.

Sürekli olarak her tür riske karşı izlenir. Depolama eşyanın çeşidine göre yapılır. Karışmayı önlemek amacıyla her müşterinin kendi kişisel odası ayrıdır. Müşterilerimiz dilediği vakit eşyalarını görebilir. Depolama alanımızda sık sık havalandırma da yapılır. Her türlü riske karşı bütün önlemler alınmış haldedir. Depo alanımız Beşiktaş’ın en rahat ulaşım yerinde bulunduğu amacıyla basitçe gelinebilir.

Beşiktaş Eşya Depolama Hakkında Merak edilenler

Beşiktaş eşya depolama süreci nasıl işliyor ?

Beşiktaş ilçesinde depolama hizmetleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev eşyası yanı sıra başka eşyalar depolayabilir miyim ?

Firmamız ev, ofis, palet, büro, ve parça eşya depolama hizmetleri sunar.

Kiralık depo fiyatları değişir mi ?

Kiralık depo fiyatlarımız sabit olup artan kurlardan dolayı yalda sadece 1 kez güncellenmektedir.

Depolanacak eşyalarımın paketlemesi firma tarafından yapılıyor mu ?

Firmamız depolanacak eşyalarınızın depomuzda sağlıklı bir şekilde kalabilmesi için A dan Z ye paketler ve nakliyesini en iyi kalitede yapıyor.

Beşiktaş Kiralık Depo Fiyatları
Beşiktaş Eşya Depolama ÜcretleriORTAK ALAN FİYATIKİŞİYE ÖZEL ODA ÜCRETİ
1+0 Eşya Depolama Fiyatı900 TL1200 TL
1+1 Eşya Depolama Fiyatı1000 TL1500 TL
2+1 Eşya Depolama Fiyatı1500 TL2000 TL
3+1 Eşya Depolama Fiyatı2000 TL3000 TL
Eşya Depolama Hizmet Fiyatları

Beşiktaş eşya depolama noktasından yola çıkarak fiyatlar konusu ile ilgili bilgi vermek lazım olur ise şu bulgular verilebilir. Firmamızın eşya depolama fiyatları pazar incelemesi yaptığınızda sizin de göreceğiniz üzere son derece idealdir. Son nihai rakamız eşyaların sayısını gördükten sonra meydana çıkar. Toplam eşya sayısının yanı sıra ne kadar vakit ile eşyanın depolanacağı da rakamları etkileyen faktörlerdir.

Ödeme olarak ise depomuzda kaldığı sürece aylık ödeme gerçekleşebileceği gibi baştan peşin ödemede yapılabilir. Ödemeler elden peşin yapılabildiği gibi kredi kartı ile de ödeme yapılabilir. Firmamızın hesabına havale uygulanabilmesi de mümkündür. Kişiler ödeme seçenekleri içerisinde kendilerine en ideal yöntemini seçerek ödeme yapabilirler. Bu tamamiyle şahsa kalmış olan bir durumdur. Güvenli hizmet amacıyla firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Whatsapp
ODA DEPO
ODA DEPO
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?